Často kladené otázky

 

Ako prebieha rezervácia fotografa?

Ak vás naša práca zaujala, viete si nás rezervovať troma spôsobmi. Telefonicky, emailom alebo priamo na stránke kliknutím na položku rezervácia v hlavnom menu. Po zarezervovaní termínu pomocou online rezervácie vám príde potvrdzovací email. Následne vás budeme kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie, na ktorom si dohodneme podmienky fotenia a podpíše sa záväzná objednávka.

Telefonická alebo e-mailová rezervácia prebieha úplne rovnako. 

Akým štýlom fotíte zákazníkov?

Každý fotograf sa snaží zachytiť tie najkrajšie momenty vášho svadobného dňa. Veľa zákazníkov nemá rado objektív a v momente ak sa snažíte spraviť ten najkrajší snímok zákazník stuhne a jeho napätie je potom cítiť na fotke. Preto sa snažíme zákazníkov naviesť na voľnú debatu alebo vzájomný kontakt medzi vami. Ak ste ochotný spolupracovať a dať na naše rady, tak výsledný efekt má svoje čaro a fotka vyzerá skutočne nádherne a očarujúco.

Čo dostaneme zo svadobného fotenia?

Zákazník dostane 3xDVD na ktorom sú fotky v pôvodnom rozlíšení. Fotky neobsahujú žiadne popisy ani vodotlač čiže fotky si môžete kedykoľvek vytlačiť v akomkoľvek formáte.

Foto obraz zhotovíme z fotografie, ktorú si sami vyberiete. Foto obraz na plátne je veľkoformátového rozmeru.

 3x foto kniha – foto kniha je realizovaná v panoramatickej forme čiže pri otáčaní strán vám nevzniká žiaden prehyb v strede knihy. Táto väzba dodá vaším svadobným momentom svoje čaro. Kniha obsahuje 26 strán.

Zákazník si vie doobjednať aj USB kľúč na ktorom je foto-prezentácia vašich fotiek.   

Platí sa aj doprava?

Áno doprava sa platí ale iba vtedy ak svadobné fotenie je vzdialené viac ako 100 km.